HudebniAkademiePraha.cz

 

 

 

V průběhu celého hudebně-dramatického bloku je vyučována angličtina nenásilnou a hravou formou, je nenápadně přítomná během všech kreativních, pohybových a sluchových činností, což má blahodárný vliv na utváření jazykové paměti a fantazie pomocí hudebních vjemů. Okamžité aplikování nových dovedností a znalostí formou atraktivního a inspirativního hudebně-dramatického projevu je zvláště u dětí, které si svůj vztah k okolí a světu teprve hledají, velmi oblíbený a přináší vemi rychlé výsledky.

Lektorský tým
Podmínky a kurzovné
Přihláška
Umělečtí spolupracovníci
Technická spolupráce
Fotogalerie
Kontakt

 

 

 

CK Juklík

Miguel caffé

Chuhei Iwasaki Chuhei Iwasaki

Chuhei Iwasaki, dirigent, hudební skladatel, houslista a sbormistr, se narodil roku 1987 v Tokiu, kde také v letech 2003 - 2006 studoval hru na housle na Toho Gakuen Academy.

Chuhei Iwasaki, dirigent, hudební skladatel, houslista a sbormistr, se narodil roku 1987 v Tokiu, kde také v letech 2003 - 2006 studoval hru na housle na Toho Gakuen Academy. V roce 2006 byl přijat na Pražskou konzervatoř, kde se věnoval oboru hry na housle a komorní hru u prof. Fr. Pospíšila a skladbu u prof. J. Gemrota. Později začal studovat i dirigování ve třídě prof. M. Němcové, prof. H. Farkače a u prof. M. Košlera. od roku 2013 je studentem Akademie muzických umění v Praze obor dirigování.

V roce 2010 založil svůj „Filharmonický Orchestr Iwasaki“, a dodnes je šéfdirigentem toho souboru, s nímž koncertuje přibližně každý měsíc včetně spolupráce s Václavem Hudečkem, Národním Muzeem, a Nadací Dagmary a Václava Havlových.

Iwasaki působí od roku 2012 jako člen mezinárodní poroty sborového festivalu Praga Cantat. Od roku 2014 působí i na soutěž Canti Veris Praga jako člen poroty. V roce 2013 byl sbormistrem festivalu Bohemia Cantat v Liberci. Jiné sbormistrovské zkušenosti získal vedením studentských sborových těles a spoluprací se sborem VUS, nebo Pueri Gaudentes. Od roku 2014 je dirigentem nového orchestru FILMfilharmonie. Od září 2014 je dirigentem komorního orchestru Pražské konzervatoře, a hostující dirigent Pražské Komornii Filharmonie.

Partneři: CK Juklík