HudebniAkademiePraha.cz

 

 

 

 

Umělecká soutěž ALLEGRO je úmyslně zaměřena na nejširší spektrum dětí a teenagerů. Cílem soutěže je motivovat pedagogy a jejich svěřence na ZUŠ, ZŠ, gymnáziích a jiných středních školách, v nejrůznějších múzicky zaměřených aktivitách a činnostech (hudbě, drama, pohybu), podporovat u nich touhu po sebevyjádření a stále větší kreativitě. Šanci mají uplně všichni soutěžící se svými učiteli, u kterých je na prvním místě radost a chuť k vytváření vlastních a originálních vystoupení (jednotlivců nebo skupin), zájem o daný obor a nadšení se prezentovat před publikem.

Podmínky a kurzovné
Místo konání, Závěrečný koncert
Umělecká porota
Přihláška
Fotogalerie
Listina vítězů
Kontakt

 

 

 

 

Listina vítězů Allegro 2016


Kategorie: BABY A sólo:

1.místo zpěv - Johana Elizabeth Smítková
1.místo zpěv - Beáta Kyzlinková
1.místo balet - Sidonie Dudová

Kategorie: I.A sólo zpěv:

1. místo - Šárka Červenková
1. místo - Josefina Eleanora Smítková
1. místo - Linda Jakubová
2. místo - Martin Jirák
2. místo - Adéla Roztočilová
3. místo - Tereza Matulová
3. místo - Barbora Cihlová
Čestné uznání - Solomija Černá
Čestné uznání - Tereza Ševítová

Kategorie: I.B sólo nástroj:

1. místo flétna - Rudolf Krzystek
2. místo flétna - Antonie Anna Luhanová
1. místo klavír - Daniel Blasone
1. místo klavír - Jakub Joachim Kruška
2. místo klavír - Anastasia Samsonová
2. místo klavír - Tereza Ševítová
3. místo klavír - Natálie Brzobohatá

Kategorie: I.C skupinový výstup:

1. místo hudební skupinový výstup - ZUŠ HOŘOVICE
1. místo balet - BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ

Kategorie: II.A sólo zpěv:

1. místo - Evelína Fialová
1. místo - Jiří Theodor Smítka
1. místo - Eliška Jirotková
2. místo - Tereza Vinecká
2. místo - Gordana Ninkovic´
2. místo - Ema Šprynarová
2. místo - Lucie Sedláčková
3. místo - Kateřina Novotná
Čestné uznání - Richard Všetečka
Čestné uznání – Diana Dulanská
Čestné uznání - Anežka Povolná

Kategorie: II.B sólo nástroj:

1. místo housle - Ester Blasone
1. místo akordeon - Kryštof Březina
1. místo kytara - Egor Sergeenko
2. místo akordeon - Kristýna Kratochvílová
1. místo klavír - Marta Nikitina
2. místo klavír - Mark Luzan
2. místo klavír - Amina Uazhanova
2. místo klavír - Alexandra Feoktistova
3. místo klavír – Anna Marie Kaňoková
3. místo klavír – Laura Briceňo Scott
3. místo klavír - Marta Klotková

Kategorie: II.C skupinový zpěv:

1. místo hudební skupinový výstup - Pěvecký sbor TREPETO ZUŠ ŘEVNICE
3. místo hudební skupinový výstup - Duo Mikuláš Policar + Veronika Svobodová
1. místo balet - BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ II
2. místo balet – BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ III
2. místo balet - balet ZUŠ LOUNSKÝCH

Kategorie: III.A sólový zpěv:

POP:
1. místo – Anna Carolina Vojtová
1. místo – Barbora Bobková
2. místo – Barbora Princlová
2. místo – Anna Součková
3. místo - Magdaléna Poláková

KLASIKA:
1. místo - Vanda Vinecká
1. místo - Lucie Neumannová
1. místo - Gabriela Kroupová
2. místo - Karolína Večerková
2. místo - Sabina Millerová
2. místo - Amelie Rilley Stuck
2. místo - Klára Štoková
3. místo – Michal Gregárek
3. místo – Josefína Říhová
Čestné uznání – Magdalena Mudrová
Čestné uznání - Maria Dodaj

Kategorie: III.B sólový nástroj:

1. místo kytara – Lyubov Stojan
1. místo klavír – Dmitry Chukhrov
1. místo klavír – Šimon Bartoň
2. místo klavír – Arina Gopta
2. místo klavír - Klára Štětinová

Kategorie: III.C skupinový výstup balet:

1.místo - BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ

Kategorie: III.C skupinový výstup hudební:

1. místo - HAP PZ - HSV klasika
1. místo - EUPHONIA
1. místo - KYTICE
1. místo - Duo HAP PZ
2. místo – HAP PZ – HSV pop
Čestné uznání - FATHERS DEVILS

Kategorie: IV.A sólový zpěv:

POP:
1. místo – Patricie Urbanová
1. místo – Kristina Jaklová
3. místo – Esther Kožušníková
Cena poroty za interpretaci fr. šansonu - Patricie Urbanová

KLASIKA:
1. místo – Nicola Blažejová
1. místo – Tereza Dejdarová
2. místo – Vlasta Štěpánová
3. místo – Šárka Rottová

KLASIKA KONZERVATOŘE A HUDEBNÍ GYMNÁZIA:
1. místo – Jakub Ošmera
1. místo – Kateřina Vogelová
3. místo - Eva Ashumova
Čestné uznání - Jáchym Blabol
Čestné uznání - Zdeňka Hlavatá
Mimořádná cena poroty za interpretaci Kateřina Vogelová

Kategorie: IV.C skupinový výstup balet:

1. místo balet - BALETNÍ ŠKOLA TEREZIE DUDOVÉ

Kategorie: IV.C skupinový výstup hudební

Čestné uznání ZUŠ HOŘOVICE

Kategorie: 18+ sólový zpěv:

POP:
1. místo – Kateřina Tošnarová
2. místo – Hana Šimková
3. místo – Jakub Tesař
Čestné uznání - Tomáš Vonšovský
Cena za autorský přínos - Tomáš Vonšovský

KLASIKA:
1. místo – Anna Nachmann
1. místo – Zuzana Petrasová

KLASIKA KONZERVATOŘE A HUDEBNÍ GYMNÁZIA:
1. místo – Veronika Kaiserová
1. místo – Tatiana Petrová
1. místo – Ondřej Potůček
2. místo – Diana Hladíková
2. místo - Dagmar Hladíková
3. místo - Zuzana Treslerová
3. místo - Barbora Janečková
Čestné uznání - Eva Hartová
Čestné uznání - Michaela Slavíková



Listina vítězů Allegro 2015


Kategorie: BABY A sólo zpěv:

1. místo - Šárka Červenková
1. místo - Martin Jirák
1. místo - Barbora Petrovičová
1. místo - Johana Elisabeth Smítková
2. místo - Natálie Vajnarová
2. místo - Lucas Papadakis

Kategorie: BABY D skupinový výspup:

1. místo - Soubor ZUŠ Hořovice:
Šárka Červenková
Tereza Hnaťuková
Natálie Vajnarová

Kategorie: I.A sólo zpěv:

1. místo - Jiří Theodor Smítka
1. místo - Josefina Eleonora Smítková
1. místo - Mikuláš Policar
2. místo - Anna Petrová
2. místo - Tereza Hnaťuková
3. místo - Jaromír Korbel
3. místo - Ondřej Pražák
3. místo - Tereza Krtilová

Kategorie: I.B sólo nástroj:

1. místo - Kristýna Kratochvílová
1. místo - Alžběta Valtová

Kategorie: I.D skupinový výstup:

1. místo - Soubor ZUŠ Lounských – Tanec
1. místo - Soubor ZUŠ Beroun - Tanec

Kategorie: II.A sólo zpěv:

1. místo - Eliška Trojanová
1. místo - Barbora Princlová (kategorie POP)
2. místo - Karolína Štěpánová
2. místo - Zuzana Krtilová
2. místo - Julie Dušková
3. místo - Richard Všetečka
Čestné uznání: Angelica Boermans

Kategorie: II.B sólo nástroj:

1. místo - Anna Marie Kaňoková
1. místo - Ester Blasone
2. místo - Kristýna Slancová

Kategorie: II.D skupinový zpěv:

1. místo - Rolnička Praha 12
1. místo - ZUŠ Hořovice - tanec
2. místo - Duo Krofta + Douša
2. místo - PJZŠ Horáčkova – dramat.
3. místo - Duo Krtilová + Krtilová

Kategorie: III.A sólový zpěv:

KLASIKA:
1. místo - Tereza Dejdarová
2. místo - Vilém Vítek
2. místo - Vanda Vinecká
2. místo - Nicole Chudybová
3. místo - Karolína Mulerová
3. místo - Vojtěch Židkov
Čestné uznání: Andrea Petrovičová
Vojtěch Židkov – Ocenění poroty za interpretaci

POP:
1. místo - Alžběta Dejdarová
2. místo - Vlasta Štěpánová
2. místo - Anna Carolina Vojtová
3. místo - Eliška Radikovská
Čestné uznání: Amálie Bahbouhová
Lucie Dubská – Ocenění poroty za dětský pop

Kategorie: III.B sólový nástroj:

1. místo - Ljuba Stojan – kytara
2. místo - Arina Gopta – klavír
2. místo - Pavel Blasone – klavír

Kategorie: III.D skupinový zpěv:

1. místo - Veseljaki Doberdob KOMEN
2. místo - HAP PZ Muzikál Robin Hood
2. místo - Trio CVC
3. místo - Cantanti Bravi
3. místo - Beránci
1. místo Tanec - Soubor ZŠ Beroun – Tanec
Hovoband - Ocenění poroty za originální přednes

Kategorie: IV.A sólový zpěv:

KLASIKA KONZERVATOŘ:
1. místo - Eliška Zajícová
2. místo - Kristýna Grosslová

KLASIKA:
2. místo - Michal Sedlák
2. místo - Václav Křenek

POP:
1. místo - Iveta Jankovcová
1. místo - Barbora Hakrová
2. místo - Kristina Jaklová
2. místo - Erica Andriantsarazo
3. místo - Alžběta Bohdanová
3. místo - Adéla Dvořáková
Čestné uznání: Mark Allan Falk

Kategorie: 18+ sólový zpěv:

KLASIKA KONZERVATOŘ:
1. místo - Eva Blažková
2. místo - Natálie Viplerová
2. místo - Miroslav Orsag
2. místo - Lucie Hartingerová
3. místo - Vladana Bernatová
3. místo - Eva Veselková
3. místo - Andrea Klepišová
Čestné uznání: Tereza Dadová
Miroslav Orsag – Cena poroty za interpretaci árie Antonína Dvořáka

Cena diváků 18++ KLASIKA: Eva Blažková

KLASIKA:
1. místo - Monika Jagerová
1. místo - Magdalena Kulhanová
3. místo - Ania Nachmann
Čestné uznání: Ruslana Verbovetská

POP:
1. místo - Anna Princlová
2. místo - Sabina Olijve
Čestné uznání: Matěj Brumlich

Cena diváků 18++ POP: Matěj Brumlich



Listina vítězů Allegro 2014


Kategorie: BABY sólo zpěv:

1. místo - Alžběta Valtová
1. místo - Josefina Eleonora Smítková
2. místo - Adélka Bajerová, čestné uznání za interpretaci
2. místo - Anežka Bahbouhová
2. místo - Lucas Papadakis
2. místo - Mikuláš Novák

Kategorie: BABY sólo nástroj:

1. místo + čestné uznání za pedagogickou přípravu
Quentin Saverwyns

Kategorie: I.A sólo zpěv:

1. místo - Jiří Theodor Smítka
1. místo - Angelika Boermans
2. místo - Lenka Janoušková
2. místo - Richard Všetečka

Kategorie: I.B sólo nástroj:

1. místo - Hannah Saverwyns
2. místo - Anna Marie Kaňoková

Kategorie: II.A sólo zpěv:

1. místo - Barbora Princlová
1. místo - Klára Lieblová
2. místo - Alfred Marc
2. místo - Magdalena Mudrová
2. místo - Klára Koppová
2. místo – Martina Benetková
3. místo - Andrea Petrovičová
3. místo - Martina Vondráčková

Čestné uznání za interpretaci:
Magdalena Nováková
Lucie Dubská
Nela Sládková
Barbora Hýbnerová

Kategorie: II.B sólo nástroj:

1. místo – Ljuba Stojan
2. místo - Magdalena Krsková
Čestné uznání - Rebeka Zlesáková

Kategorie: II.D skupinový zpěv:

1. místo – Campata
2. místo - Giocoso

Kategorie: III.A sólový zpěv:

KLASIKA:
1. místo - Vilém Vítek
1. místo - Jaklová Kristina
2. místo - Natálie Dudová
3. místo - Magdalena Sedláčková
Čestné uznání Anna Špirochová

POP:
1. místo - Iveta Jankovcová
2. místo - Tereza Dejdarová
3. místo - Vilém Gabrhel

Kategorie: III.B sólový nástroj:

1. místo - Ramiro Boldrini
2. místo - Anežka Lišková

Kategorie: III.D skupinový zpěv:

1. místo - Lištičky

Kategorie: IV.A sólový zpěv:

KLASIKA:
1. místo - Tereza Štěpánková
2. místo - Daniel Kfelíř

POP:
1. místo - Sabina Olijve
2. místo - Marc Falc
2. místo - Anna Princlová
3. místo - Michal Sedlák
3. místo - Lucie Červená

Čestné uznání:
Julie Galíková
Alžběta Bohdanová

Kategorie: IV.B sólový nástroj:

1. místo + Cena poroty
Šimon Rahman

Kategorie: IV.D skupinový výstup:

1. místo- Rosička
2. místo - U.C.O.M.S. Johnny a bomba

Kategorie: IV.D tanec:

1. místo
Taneční soubor L.Špalové
Natálie Jirásková
Sylva Javůrková
Michaela Hovorková
Julie Winterová
Barbara Kraus
Miriam Vilímová

Kategorie: 18+ sólový zpěv:

1. místo - Marie Hintnausová
1. místo - Marie Schmidtová
2. místo - Andrea Klepišová
2. místo - Anežka Hergeselová
3. místo - Monika Jagerová
3. místo - Diana Hladíková

Čestné uznání:
Magdalena Kulhanová za interpretaci písně Sergeje Rachmaninova