HudebniAkademiePraha.cz

 

 

 

V průběhu celého hudebně-dramatického bloku je vyučována angličtina nenásilnou a hravou formou, je nenápadně přítomná během všech kreativních, pohybových a sluchových činností, což má blahodárný vliv na utváření jazykové paměti a fantazie pomocí hudebních vjemů. Okamžité aplikování nových dovedností a znalostí formou atraktivního a inspirativního hudebně-dramatického projevu je zvláště u dětí, které si svůj vztah k okolí a světu teprve hledají, velmi oblíbený a přináší vemi rychlé výsledky.

PREMIERA I a II - 2. 6. 2012 v rámci Mezinárodního festivalu dětí 2012,hl.sál MĚSTSKÉ KNIHOVNY hl.m.Prahy (podpora projektu MČ P1 v současné době v jednání)
GALAKONCERT, koncertní síň HLAHOL, 2. 12. 2012. 16.30 h
Napsali o HAP
Lektorský tým
Podmínky a kurzovné
Přihláška
Umělečtí spolupracovníci
Technická spolupráce
Fotogalerie
Kontakt

 

 

 

CK Juklík

Miguel caffé

Mgr. Jaroslav Mrázek Jaroslav Mrázek

Tenorista Jaroslav Mrázek studoval sólový zpěv na Konzervatoři a AMU v Praze. Absolvoval mezinárodní pěvecké semináře ve Výmaru u prof. P.G.Lisiziana (Německo) a v Accademia musicale Chiggiana Siena (Itálie) u maestra E.Campogalianiho. Angažován byl ve Slezském divadle v Opavě, v Krušnohorském divadle v Teplicích, v Městském divadle v Magdeburgu (Německo), ve Státním divadle v Brně, v Komorní opeře Praha, pohostinsky zpíval mimo jiné v Národním divadle v Praze, v Operním divadle v Lipsku (Německo). Koncertně zpíval v mnoha významných sálech české republiky i v zahraničí, především s písňovým repertoárem. Několikrát byl oceněn udělením prémie Českého hudebního fondu za provádění a za propagaci soudobé české písňové tvorby doma i v zahraničí. Nahrávky v ČRo, ČT, na gramofonových deskách a CD.

Od roku 1997 je také pedagogem sólového zpěvu na gymnáziu s hudebním zaměřením Jana Nerudy v Praze. Často je zván jako hostující profesor zpěvu na různých mezinárodních hudebních festivalech, naposledy v Polsku.

Partneři: CK Juklík