HudebniAkademiePraha.cz

 

 

 

V průběhu celého hudebně-dramatického bloku je vyučována angličtina nenásilnou a hravou formou, je nenápadně přítomná během všech kreativních, pohybových a sluchových činností, což má blahodárný vliv na utváření jazykové paměti a fantazie pomocí hudebních vjemů. Okamžité aplikování nových dovedností a znalostí formou atraktivního a inspirativního hudebně-dramatického projevu je zvláště u dětí, které si svůj vztah k okolí a světu teprve hledají, velmi oblíbený a přináší vemi rychlé výsledky.

PREMIERA I a II - 2. 6. 2012 v rámci Mezinárodního festivalu dětí 2012,hl.sál MĚSTSKÉ KNIHOVNY hl.m.Prahy (podpora projektu MČ P1 v současné době v jednání)
GALAKONCERT, koncertní síň HLAHOL, 2. 12. 2012. 16.30 h
Napsali o HAP
Lektorský tým
Podmínky a kurzovné
Přihláška
Umělečtí spolupracovníci
Technická spolupráce
Fotogalerie
Kontakt

 

 

 

CK Juklík

Miguel caffé

Dipl. um. Pavla Zumrová Pavla Zumrová

Po maturitě na gymnáziu byla přijata na Státní konzervatoř v Praze, kde vystudovala obor klasický zpěv. V současné době je v mistrovské pěvecké třídě prof.Josepha Protschky (rektor Hochschule für Music in Koln). Své vzdělání si průběžně doplňovala v rámci mistrovských akademií v řeckém Patrasu, německém Weikersheimu a v Římě pod vedením G.Casolly. Ihned po ukončení studia na kozervatoři byla sólistkou Moravského divadla v Olomouci, vystupovala na mnoha operních scénách v České republice, spolupracovala s četnými uměleckými tělesy (Pražský komorní orchestr, Česká filharmonie, Pardubická filharmonie) a komorními ansámbly. Po deset let vystupovala v bestselleru Mistrovská lekce T. Mc‘Naillyho v pražské Viole po boku Elišky Balzerové. Umístila se na 4. místě a získala cenu publika v rámci pěvecké soutěže G. Verdiho v Parmě. Natočila 3 hudební filmy.Spolupracovala jako operní solista se studiem mladých solistů v rámci operního studia mladých při Teatro di Roma v Itálii.

Je zakladatelkou a ředitelkou Hudební akademie Praha (www.hudebniakademiepraha.cz),jejíž součástí je dětská akademie,která se věnuje jazykovému,hudebnímu a dramatickému vzdělávání studentů nejrůznějších věkových kategorií v AJ v rámci mimoškolních a doplnkových školních aktivit během celého školního roku a v rámci speciálních zábavných hudebně-dramatických jazykových workshopů během letních prázdnin.

Spolupracuje s nejrůznějšími pedagogickými a uměleckými kapacitami (ČR i zahraničí),kteří svou přítomností a umem obohacují oblíbené pěvecké Mistrovské pěvecké kurzy pořádané po mladé operní solisty a studenty uměleckých škol,jejímž pořadatelem je právě HAP PZ.

Je vyhledávaným hlasovým pedagogem a hlas.poradcem s 18 letou pedagogickou praxí,jejíž studenti jsou úspěšně přijímáni na konzervatoře,AMU,Londýnskou Royal Academy či Trinitty College.Mnozí její studenti jsou i úspěšným mladými solisty,kteří jako vokalisté či solisté spolupracují s nejrůznějšími hudebními tělesy, vokálními soubory či operními domy v ČR i zahraničí,taktéž se úspěšně prezentují v rámci hudebních soutěží nejrůznějšího typu.

Je zakladatelkou a uměleckým vedoucím hudebně-dramatického souboru Canto Praha. Současně je jeho hlasovým a pěveckým poradcem. Soubor Canto vede od počátku svým osobitým způsobem v duchu pečlivě vystavěné umělecké a pedagogické koncepce odpovídající možnostem jednotlivců a poté i souboru, jakožto celku.

Spolupracuje s International School Music of Prague.

Spolupracuje jako externí pedagog s hudebním oddělením konzervatoře v Traiestu (It)

Je průkopníkem v úspěšném používání speciální rehabilitační hlasové metody, vytvořené na pomoc hlasovým profesionálům (učitelé, cvičitelé, herci, moderátoři, manažeři apod.). Založila hlasové centrum Vox Sanum spojené s problematikou správného používání hlasu a souvisejícími hlasovými problémy a vadami spojenými s hlasovou profesí.

 

Partneři: CK Juklík