HudebniAkademiePraha.cz

 

 

 

V průběhu celého hudebně-dramatického bloku je vyučována angličtina nenásilnou a hravou formou, je nenápadně přítomná během všech kreativních, pohybových a sluchových činností, což má blahodárný vliv na utváření jazykové paměti a fantazie pomocí hudebních vjemů. Okamžité aplikování nových dovedností a znalostí formou atraktivního a inspirativního hudebně-dramatického projevu je zvláště u dětí, které si svůj vztah k okolí a světu teprve hledají, velmi oblíbený a přináší vemi rychlé výsledky.

PREMIERA I a II - 2. 6. 2012 v rámci Mezinárodního festivalu dětí 2012,hl.sál MĚSTSKÉ KNIHOVNY hl.m.Prahy (podpora projektu MČ P1 v současné době v jednání)
GALAKONCERT, koncertní síň HLAHOL, 2. 12. 2012. 16.30 h
Napsali o HAP
Lektorský tým
Podmínky a kurzovné
Přihláška
Umělečtí spolupracovníci
Technická spolupráce
Fotogalerie
Kontakt

 

 

 

CK Juklík

Miguel caffé

Petr Kužvart Petr Kužvart

Vystudoval klasickou konzervatoř v Praze, obor trubka. Studoval také Ježkovu konzervatoř. Absolvoval Psychologické a sociologické kurzy zaměřené na práci s dětmi a dále se dovzdělává v těchto oborech.

Účinkoval v mnoha souborech, divadlo Na zábradlí, Činoherní klub. Hrál v kapele Šum svistu, kde začal pod vedením perkusisty Miloše Vacíka hrát na perkuse. V současnosti člen skupiny Chinaski.

Působí jako učitel hudby v oboru trubka, perkuse, zobcová flétna na Základní umělecké škole Taussigova. Vede perkusivního souboru dětí a dospělých, terapeutická činnost s bubínky s dětmi postiženými při Jedličkově ústavu, spolupráce s mnoha dalšími organizacemi. Drop in, Linka bezpečí apod.

Koníčky: Cestování se specializací na země třetího světa, 20 let vedoucí na dětských táborech, sociální činnost s dětmi i dospělými, konzultant na krizových telefonických linkách.

 

Partneři: CK Juklík

 


 


Je zakládající členkou dětského pěveckého sboru Kvítek při ZUŠ Dačice, který v roce 2013 oslavil 15 let své existence a má za sebou významné úspěchy na domácí i zahraniční půdě. Od roku 2009 působí jako sbormistr přípravných oddělení a je druhým sbormistrem hlavního i komorního sboru. Ve všech odděleních také vede hlasovou výchovu.

Vystudovala sbormistrovství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy pod vedením dirigenta Marka Valáška a pravidelně se účastní letních a víkendových sbormistrovských kurzů. Úspěšně absolvovala soutěže v sólovém i komorním zpěvu (Turnov, Stonava – Stonavská Barborka a další). Docházela na pěvecké konzultace k profesorce Svatavě Šubrtové do Liberce, nyní studuje sólový zpěv u Pavly Zumrové. Od roku 2013 je hlasovou poradkyní a druhým sbormistrem sboru Cancioneta Praga.

 

Partneři: CK Juklík